Menu

ROZBUDOWA ZESPOŁU SZKÓŁ W BILCZY – BUDOWA ŻŁOBKA

Inwestycja dotyczy rozbudowy istniejącego skrzydła szkoły o dwukondygnacyjny budynek – pawilon mieszczący żłobek dla dwóch grup dzieci na parterze i sale lekcyjne na piętrze. Obiekt położony jest na terenie istniejącego i funkcjonującego Zespołu Szkół im. Ks. Piotra Ściegiennego przy ul. Szkolnej w Bilczy, gm. Morawica. Budynek zaprojektowano jako dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony.

Żłobek przewidziano dla dwóch oddziałów po 25 dzieci, z pobytem powyżej 5 godzin. Wszystkie dzieci będą leżakować na wydzielonej (ruchomą ścianką) sali. W okresie letnim istnieje możliwość werandowania na tarasie. Od strony podwórka (południe i zachód), na terenach zielonych zorganizowany zostanie plac zabaw, który będzie ogrodzony. Żłobek składa się z kilku podjednostek funkcjonalnych: strefy wejścia, strefy administracyjno-socjalnej, strefy zaplecza żywieniowego, strefy sal dla dzieci. Ponadto w poziomie parteru zaprojektowano pomieszczenie techniczne – kotłownię gazową, wydzielaną pożarowo z niezależnym wejściem z zewnątrz od strony północnej.

Sale lekcyjne – na poziomie  pierwszego piętra zaprojektowano trzy sale lekcyjne dla 24 – 30 osób, skomunikowane korytarzem równoległym i przylegającym do korytarza w istniejącym skrzydle szkoły.

Budynek wyposażony będzie w instalacje wod-kan, co, ct, wentylację mechaniczną oraz klimatyzację, gaz, kotłownię gazową, instalacje elektryczne. Zamontowany zostanie dźwig dla osób niepełnosprawnych. Budynek zostanie oddany do użytkowania kompleksowo, wraz z wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu.

ROZBUDOWA ZESPOŁU SZKÓŁ W BILCZY – BUDOWA ŻŁOBKA
OBIEKT: Budowa żłobka
INWESTOR: Miasto i Gmina Morawica
LOKALIZACJA: Bilcza, ul. Szkolna
POWIERZCHNIA ZABUDOWY: 474,40 m2
POWIERZCHNIA NETTO: 673,30 m2
KUBATURA: 3094,30 m3
OKRES REALIZACJI: VII.2017-VIII.2018

X


  tel. +48 41 346 23 96
  fax. +48 41 346 23 60
  e-mail: biuro@eko-invest.net

  Biuro:
  al.Solidarności 21B Kielce

  EKO-INVEST Sp. z o.o.
  ul. Skrajna 4, 25-650 Kielce
  NIP: 959-187-92-52