Menu

O nas

Jesteśmy firmą budowlano – deweloperską, istniejącą na rynku od 2000 roku. W pierwszych latach naszej działalności zajmowaliśmy się kompleksowymi robotami wykończeniowymi, głównie na terenie Warszawy.

Dynamiczny rozwój naszej firmy sprawił, iż obecnie specjalizujemy się w Generalnym Wykonawstwie obiektów użyteczności publicznej m.in. szkół, przedszkoli, hal sportowych, urzędów, ośrodków zdrowia oraz obiektów mieszkaniowych. Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim w województwach świętokrzyskim oraz mazowieckim.

Od 2008 roku rozszerzyliśmy działalność firmy o branżę deweloperską. Do każdej inwestycji podchodzimy indywidualnie, dla naszych Klientów wybieramy kameralne, atrakcyjne lokalizacje. Z powodzeniem zrealizowaliśmy takie inwestycje jak: Osiedle Domaniówka, Villa Mazurska, Triasowe Wzgórze, Apartamenty przy Turystycznej czy Apartamenty Centrum przy ul. Prezydenta L.Kaczyńskiego.

W 2010 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą gospodarczą „Skrzydła” za rekonstrukcję Wioski Słowiańskiej – osady wczesnośredniowiecznej w Bielinach.

W 2015 roku w piątej edycji konkursu Złoty Żuraw organizowanego przez „Echo Dnia”, Targi Kielce i architektów w kategorii mieszkaniowej budynek wielorodzinny Triasowe Wzgórze uzyskał największą liczbę głosów czytelników, zdobywając tym samym wyróżnienie w tym Plebiscycie.

Za rok 2017 nasza firma otrzymała nagrodę gospodarczą Lidera Regionu świętokrzyskiego w kategorii Inwestycje. Kapituła wynagrodziła nas za całokształt działalności zarówno w inwestycjach deweloperskich jak i kompleksowych usługach budowlanych jako Generalny Wykonawca.

Zostaliśmy uhonorowani przez Puls Biznesu dyplomem Gazele Biznesu za rok 2017 jako Firma rzetelna i dynamicznie rozwijająca się, doceniana przez największych z branży wywiadowni gospodarczych.

Kolejny rok z rzędu nasza firma za rok 2018 otrzymała nagrodę Lidera Regionu świętokrzyskiego w kategorii Budownictwo Mieszkaniowe. Ciągły rozwój naszej spółki w inwestycjach deweloperskich i kompleksowych usługach budowlanych jako generalny wykonawca został po raz kolejny doceniony przez Kapitułę nagrodą Liderzy Regionu 2018.

Długoletnie doświadczenie oraz wykwalifikowana kadra pracowników gwarantuje jakość oraz terminową realizację inwestycji.

tel. +48 41 346 23 96
fax. +48 41 346 23 60
e-mail: biuro@eko-invest.net

Biuro:
al.Solidarności 21B Kielce

EKO-INVEST Sp. z o.o.
ul. Skrajna 4, 25-650 Kielce
NIP: 959-187-92-52