Menu

Informacje

Aktualności

Inwestycje przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach – sprawdzony deweloper Eko Invest

16 czerwca 2024

Eko Invest to firma deweloperska z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości w Kielcach. Firma realizuje inwestycje mieszkaniowe, usługowe i komercyjne, oferując swoim klientom wysoki standard wykonania i dbałość o detale.

Jedną z flagowych inwestycji Eko Invest jest Villa Marszałkowska – kameralny budynek mieszkalny wielorodzinny zlokalizowany przy ul. Marszałkowskiej w Kielcach. Budynek posiada 4 kondygnacje mieszkalne, na których znajduje się 22 mieszkania o powierzchni od 33 do 85 m2. Na parterze budynku znajdują się lokale usługowe o łącznej powierzchni ponad 250 m2.

Atuty inwestycji Villa Marszałkowska:

 • Doskonała lokalizacja w samym sercu Kielc, w pobliżu głównych arterii komunikacyjnych i najważniejszych punktów usługowo-handlowych miasta.
 • Funkcjonalne i komfortowe układy mieszkań, zapewniające wysoki standard życia.
 • Nowoczesne rozwiązania technologiczne i materiały budowlane.
 • Duże okna i balkony zapewniające dostęp do naturalnego światła.
 • Cichobieżna winda.
 • Podziemny garaż i komórki lokatorskie.

Eko Invest to sprawdzony deweloper, który dba o każdy szczegół swoich inwestycji. Firma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, od zakupu mieszkania po pomoc w aranżacji wnętrz.

Jeśli szukasz mieszkania w prestiżowej lokalizacji w Kielcach, Villa Marszałkowska to idealna propozycja dla Ciebie.

Dodatkowe informacje o Eko Invest

Eko Invest to firma z wieloletnią tradycją, działająca na rynku nieruchomości od 1993 roku. Firma zrealizowała wiele udanych inwestycji w Kielcach i okolicach, oferując swoim klientom wysoki standard wykonania i dbałość o detale.

Eko Invest to firma godna zaufania, która stawia na jakość i bezpieczeństwo swoich inwestycji. Firma oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, od zakupu działki po budowę i sprzedaż gotowych mieszkań.

Jeśli szukasz sprawdzonego dewelopera, który zrealizuje Twoje marzenie o własnym domu lub mieszkaniu, Eko Invest to idealny wybór.

Opinie o Eko Invest

Eko Invest to firma ciesząca się dużym zaufaniem wśród swoich klientów. O czym świadczą liczne pozytywne opinie, które można znaleźć w Internecie. Klienci Eko Invest chwalą przede wszystkim:

 • Wysoką jakość wykonania inwestycji
 • Funkcjonalne i komfortowe układy mieszkań
 • Nowoczesne rozwiązania technologiczne
 • Dbałość o detale
 • Profesjonalną obsługę klienta

Eko Invest to firma, która stawia na zadowolenie swoich klientów. Dlatego też nieustannie dąży do poprawy jakości swoich usług i oferowania coraz lepszych produktów.

Jeśli szukasz sprawdzonego dewelopera, który zrealizuje Twoje marzenie o własnym domu lub mieszkaniu, Eko Invest to idealny wybór.

tel. +48 41 346 23 96
fax. +48 41 346 23 60
e-mail: biuro@eko-invest.net

Biuro:
al.Solidarności 21B Kielce

EKO-INVEST Sp. z o.o.
ul. Skrajna 4, 25-650 Kielce
NIP: 959-187-92-52