Poszukujesz lokalu w którym będziesz świadczył swoje usługi?

Podkreśl swój profesjonalizm i wyróżnij się na tle konkurencji.

Zobacz wolne lokale idealne dla Twojej działalności – elastyczne metraże już od 65 do 550 m2

 

Mamy idealne przestrzenie pod Twoją działalność

Nasze lokale wyróżniają się prestiżową architekturą, lokalizacją w sercu miasta, zapewniającą dostęp do pobliskiego parkingu, prywatnym miejscem parkingowym dla właścicieli lokali oraz możliwością dopasowania lokalu oraz jego metrażu do indywidualnych potrzeb.

Zostaw nam swoje dane, umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy.
  Postaw na lokal, który zapewni Ci sukces

  Twoja działalność zasługuje na najlepsze otoczenie

  Poznaj atuty naszej lokalizacji

  Komfortowy parking z myślą o codziennej wygodzie

  Parking to nie tylko wygoda, to gwarancja, że Twoi Klienci zawsze znajdą wolne miejsce parkingowe w najbardziej obleganym miejscu. Bez stresu, bez poszukiwań – wszystko po to, aby ich wizyta u Ciebie była jeszcze bardziej komfortowa.

  W pobliżu inwestycji znajduje się ogólnodostępny, wielopoziomowy parking na 386 miejsc parkingowych, dodatkowo w samej inwestycji zapewniony jest chroniony parking  dla usługodawców na dziedzińcu inwestycji do którego dostęp jest sterowany przy pomocy pilota.

  Lokalizacja w centrum miasta, zapewniająca renomę i łatwą dostępność dla Klientów

  Lokalizacja w ścisłym centrum Kielc przy ul. Koziej pozytywnie wpłynie na rozpoznawalność Twojej działalności, zapewniając prestiż w oczach Klientów. Bliskość rynku miasta, urzędów oraz głównej ulicy handlowej, ul. Sienkiewicza, stanowi dodatkowy atut.

  Ponadto dzięki doskonałej komunikacji miejskiej, z dużą ilością przystanków autobusowych przy ul. IX Wieków Kielc, sprawisz, że Twój lokal będzie łatwo dostępny również dla osób, które na co dzień nie korzystają z własnego środka transportu – zyskasz jednocześnie szansę na zwiększenie liczby swoich Klientów.

  Metraże i podział lokali dostosowany do Twoich potrzeb

  Elastyczne metraże już od 65 do 550 m2 umożliwiają dostosowanie lokalu do Twoich potrzeb. Zapewniamy możliwość umieszczenia logo firmy na elewacji budynku.

  Lokale w inwestycjach Eko-Invest to komfortowe rozwiązania oraz najwyższy standard wykończenia oferowanych lokali. Lokale cechują się nowoczesnymi, wysokimi witrynami, które przyciągają uwagę i dodają uroku całej okolicy, a ergonomiczne wnętrza umożliwiają łatwy podział pomieszczeń, dzięki czemu Twój lokal, będzie nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale również zapewni komfortowe warunki pracy.

  Doskonałe miejsce na Twoją działalność usługową

  Dostosuj metraż i układ pomieszczeń do swoich potrzeb.

  Solidna konstrukcja

  Murowane budynki z żelbetowymi stropami oraz płyta fundamentowa „”biała wanna”” stanowią fundament trwałości i bezpieczeństwa.

  Wytrzymałe ściany

  Zewnętrzne ściany z cegły silikatowej SILKA o grubości 18 cm i wewnętrzne z pustaków ceramicznych THERMOPOR LEIER o grubości 25 cm gwarantują izolację termiczną i akustyczną.

  Estetyczne wykończenie

  Gipsowe tynki wewnętrzne, wykonywane mechanicznie, eliminują potrzebę malowania, co przekłada się na oszczędność czasu i kosztów.

  Nowoczesna stolarka

  Nowoczesne i wysokie witryny oraz  wysokiej jakości okna, zapewniające elegancję i trwałość na długie lata.

  Wydajne ścianki działowe

  Ścianki działowe wykonane z pustaków ceramicznych THERMOPOR LEIER o grubości 8 cm zapewniają optymalną organizację przestrzeni.

  Funkcjonalne instalacje

  Instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne prowadzone profesjonalnie w posadzkach, szachtach lub bruzdach, z licznikami indywidualnymi na każdy lokal, co ułatwia zarządzanie zużyciem i kosztami.

  Efektywna kotłownia

  Niezależna kotłownia z wymiennikownią na kondygnacji -1, z indywidualnymi licznikami, zapewniająca efektywne źródło ciepła dla każdego lokalu.

  Komfortowa instalacja centralnego ogrzewania

  Rurociągi c.o. prowadzone w warstwach podłogowych z dolnym podłączeniem grzejników, wyposażonych w zawory termoregulacyjne, zapewniające równomierne i wydajne ogrzewanie.

   

  Chcesz poznać bliżej nasze inwestycje?
  Chcesz wiedzieć, czy nasze lokale odpowiedzą na wszystkie Twoje potrzeby?

  Zostaw swoje dane.

  Umówmy się na niezobowiązującą rozmowę, podczas której przedstawimy Ci dostępne lokale oraz odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą.