ScrollToTop

Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 28.02.2018 roku zostaliśmy uhonorowani przez Puls Biznesu dyplomem Gazele Biznesu. Do tego, jak dla nas, prestiżowego wyróżnienia nominowała nas firma COFACE, która jest wywiadownią gospodarczą i na podstawie wyników finansowych Spółki EKO-INVEST oraz analizie danych transakcyjnych z kontrahentami ubezpieczanymi przez COFACE zostaliśmy wytypowani jako Firma rzetelna i dynamicznie rozwijająca się, doceniana przez największych z branży wywiadowni gospodarczych

Miło nam Państwa poinformować, iż nasza firma za rok 2017 otrzymała nagrodę Lidera Regionu świętokrzyskiego w kategorii Inwestycje. Nasza spółka stale się rozwija w inwestycjach deweloperskich i kompleksowych usługach budowlanych jako generalny wykonawca, realizując zlecenia w ramach zamówień publicznych oraz dla prywatnych inwestorów. Wykonywane inwestycje deweloperskie realizujemy w atrakcyjnych regionalnie miejscach dla mieszkańców przez co zostaliśmy docenieni przez Kapitułę nagrodą Liderzy Regionu 2017

Niedługo rozpoczynamy kolejny etap inwestycji przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego APARTAMENTY CENTRUM II. Powstanie budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze budynku oraz miejscami postojowymi w garażu budynku. Obiekt będzie posiadał 21 lokali mieszkalnych o powierzchni od 29 do 76 m2 oraz lokale usługowe o powierzchni od 56 do 95 m2. Wkrótce szczegółowa oferta będzie dostępna na naszej stronie internetowej.

Wkrótce rozpoczynamy naszą nową inwestycję w samym centrum Kielc przy ulicy Wspólnej. Wzniesiony zostanie budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w parterze budynku oraz garażem podziemnym wraz komórkami lokatorskimi. Budynek będzie posiadał 76 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 117 m2 oraz lokale usługowe o powierzchni usług ponad 400 m2. Atutem budynku będzie przede wszystkim lokalizacja, która zapewnia doskonałą komunikację oraz dostęp do głównych arterii miasta. Sąsiedztwo placówek oświatowych, sklepów, placówek służby zdrowia to kolejny atut tej Inwestycji. Szczegółowa oferta niedługo będzie dostępna na naszej stronie internetowej.

W dniu 24.01.2018 roku w Warszawie zawarliśmy umowę z Miastem Stołecznym Warszawa - Dzielnica Ursynów na "Budowę żłobka wraz z infrastrukturą zewnętrzną przy ul. Cynamonowej w Warszawie". Termin zakończenia prac to grudzień 2018 roku. Wartość kontraktu to ponad 7,7 mln złotych.

W dniach 04-07.01.2018 pracownicy firmy EKO-INVEST udali się na wyjazd integracyjny do Leśnicy w górach. Głównymi atrakcjami było szusowanie na stokach narciarskich, kąpiele w wodach termalnych, relaks, odpoczynek i zabawa, każdy znalazł coś dla Siebie. Pełni sił i zapału do pracy wrócili w niedzielę po południu do Kielc

Dnia 12.12.2017 roku z Miastem Stołecznym Warszawa - Dzielnica Ochota zawarliśmy kolejny kontrakt tym razem na wykonanie inwestycji pn."Budowa internatu dla XIV LO im. St. Staszica przy ul. Nowowiejskiej 37A w Warszawie". Wartość prac do wykonania wynosi ponad 5,4 mln złotych. Termin zakończenia prac planowany jest na czerwiec 2019 roku.

 W dniu 09.11.2017 roku w Urzędzie Gminy Morawica podpisaliśmy umowę na zadanie pn."Rozbudowa Zespołu Szkół w Bilczy - Budowa żłobka". Wartość kontraktu wynosi ponad 3,1 mln złotych.

 

Dnia 15.09.2017 roku zawarliśmy umowę z Gminą Piaseczno na wykonanie inwestycji polegającej na "Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego "C" na terenie działki nr ew. 41, obręb 56 przy ul. Jerozolimskiej 17 w Piasecznie wraz z zagospodarowaniem terenu oraz uzyskaniem decyzji pozwolenia na użytkowanie i dostarczeniem świadectwa charakterystyki energetycznej budynku", o wartości ponad 3,3 mln złotych w terminie do końca 2018 roku 

Rozpoczęliśmy nową inwestycję w Warszawie. Budynki VILLA ORCHOWIECKA będą pełnić funkcję mieszkań jednorodzinnych z prywatną przestrzenią terenów zielonych dostępnych z balkonów poprzez schody zewnętrzne. Każda działka będzie jako wydzielona własność. W budynkach zaprojektowano jedną kondygnację podziemną, przeznaczoną na garaż zapewniający 2 miejsca postojowe oraz dwie kondygnacje mieszkalne. Do garażu prowadzi szeroki wjazd z możliwością zaparkowania na podjeździe przez kolejne dwa samochody. W podziemiu znajduje się również kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Na parterze znajduje się przestronny salon, posiadający wyjście na ogródek, a także kuchnia, łazienka oraz nieduży pokój, który możemy przeznaczyć np. na gabinet czy pokój gościnny. Na I piętrze znajdziemy przestrzeń głównie przeznaczoną na pomieszczenia sypialne. Są tam trzy pokoje, każdy z dostępem do balkonu, duża łazienka, garderoba oraz niezbędna komunikacja. Budynki posiadają również niewielkie poddasze, na którym zlokalizowany jest wyłaz dachowy, ale pozostała przestrzeń może posłużyć jako dodatkowa przestrzeń magazynowa.

Niedługo rozpoczynamy nową inwestycję, tym razem w Warszawie. Na Białołęce powstanie 10 domków w zabudowie szeregowej. Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.
W dniu dzisiejszym w urzędzie Dzielnicy Ochota podpisaliśmy umowę na budowę sali gimnastycznej przy XXI LO im. H. Kołłątaja. Hala połączona będzie ze szkołą podziemnym łącznikiem, który również wykona nasza firma. Inwestycja za kwotę niespełna 10 mln złotych będzie gotowa w sierpniu 2018 r.
Sprzedaliśmy wszystkie nasze mieszkania. Na szczęśliwych nabywców czekają jeszcze 4 lokale usługowe w atrakcyjnej lokalizacji i przystępnej cenie. http://eko-invest.net/apartamenty-przy-ul-kaczynskiego
W Apartamentach Centrum zostały już tylko 3 mieszkania i 4 lokale usługowe. Chętnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Z końcem wakacji została zakończona jedna z naszych większych inwestycji – budowa hali sportowej, połączonej dwoma łącznikami z budynkiem szkoły wraz z jej remontem i rozbudową o kolejne piętro. Budynek hali został wykonany w konstrukcji żelbetowej, pokryty dachem łukowym z drewna klejonego. Całkowita powierzchnia użytkowa hali to prawie 2,5 tys. m2. Przeznaczenie budynku to głownie zajęcia sportowe dla uczniów szkoły, ale również prowadzenie różnego rodzaju większych rozgrywek sportowych.
Nasza najnowsza inwestycja Apartamenty Centrum cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Sprzedaliśmy już ponad 30% mieszkań. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty.
Rozpoczęliśmy budowę kolejnej inwestycji. Budynek będzie posiadał 4-kondygnacje, na parterze będą lokale usługowe, natomiast na wyższych kondygnacjach mieszkania. W sumie 27 apartamentów o pow. od 31 do 50 m2. Każde mieszkanie posiada balkon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - http://eko-invest.net/apartamenty-przy-ul-kaczynskiego
Z wielką radością informujemy, że budowa przy ul. Turystycznej została ukończona. 13 kameralnych apartamentów położonych w atrakcyjnej części Kielc oczekuje na wprowadzenie pierwszych mieszkańców. Z uwagi na kameralny budynek wszystkie nasze mieszkania zostały sprzedane w bardzo wczesnym etapie budowy.
W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste otwarcie niedawno ukończonej hali przy Szkole Podstawowej nr 6 w Pruszkowie. Inwestycja ta dotyczyła budowy sali gimnastycznej z zapleczem magazynowo-szatniowym, biblioteką, czytelnią i w pełni wyposażonymi boiskami zewnętrznymi. Równocześnie wykonywana była przebudowa istniejącej sali wraz z wyposażeniem i pracami termomodernizacyjnymi – nowa elewacja, stolarka okienna i drzwiowa oraz wymienione instalacje sanitarne i zmodernizowana kotłownia gazowa.
Dn. 10.04.2015 r. podczas uroczystej gali w Hotelu Kongresowym zostały rozdane nagrody w V edycji konkursu „Złoty Żuraw”. Nasz inwestycja – Triasowe Wzgórze dostała wyróżnienie przyznane przez Czytelników „Echa Dnia” w kategorii obiekty mieszkaniowe. Bardzo dziękujemy głosującym za uznanie.
Dziś po niespełna 8 miesiącach od podpisania umowy został dokonany odbiór budynku mieszkalnego dla seniorow w Kielcach przy ul. Kazimierza Wielkiego. Blok trzypiętrowy, wyposażony w windę, o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 760 m2. Każde mieszkanie w pełnym wykończeniu wraz z wyposażeniem łazienki i kuchni, przystosowane do osób niepełnosprawnych i posiadające balkon. Pierwsi mieszkańcy już czekają na wprowadzenie. http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/kielce/art/8157301,otwarcie-bloku-z-mieszkaniami-chronionymi-dla-seniorow-przy-ulicy-kazimierza-wielkiego-na-osiedlu-slichowice-w-kielcach,id,t.html
Miło nam Państwa poinformować, iż „Apartamenty przy Turystycznej” zostały oddane do użytku. Atrakcyjna lokalizacja budynku i kametarlność inwestycji niewątpliwie przyczyniły się do szybkiej sprzedaży mieszkań. Większość z nich znalazła swoich właścicieli juz na początkowym etapie budowy. W budynku znajduje się 13 mieszkań, w kondygnacji podziemnej - miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Budynek ogrodzony i wyposażony w windę.
Budynek wielorodzinny z garażem podziemnym położony na kieleckim osiedlu Ślichowice II odday do użytkowania. Czterokondygnacyjny budynek posiada 3 klatki schodowe, każda wyposażona w windę z poziomu garażu. Działka w całości ogrodzona, a brama wjazdowa sterowana pilotem. Obiekt nasz będzie konkurował z innymi inwestycjami mieszkaniowymi tego roku w 5 odsłonie plebiscytu „Złoty Żuraw”.

Informujemy, że inwestycja "Triasowe Wzgórze" została oddana do użytku. Ceny już od 4430 zł/m2. Zapraszamy do zapoznania się ofertą dostępnych mieszkań

Szanowni Państwo dysponujemy ostatnim wolnym lokalem usługowym. Lokal oznaczony nr 31 o powierzchni 85,08 m2 posiada wejście od ul. Domaniówka Budynek został oddany do użytkowania 09.08.2011. Swoją siedzibę ma w nim Centrum Zdrowia Kobiety KOMED Plany lokali http://eko-invest.net/osiedle-domaniowka